Wykup reklamę
Wykup reklamę

Tradycyjne reklamy przestają działać!

Współczesny konsument jest odporny na tradycyjne formy reklamy, wyczulony na nachalne przekazy i postrzega świat zupełnie inaczej niż poprzednie generacje. Telewizja oraz prasa, czyli najważniejsze w ostatnim stuleciu środki przekazu, straciły całkowicie swoją moc.

Dowiedz się więcej
Współczesny konsument jest odporny na tradycyjne formy reklamy, wyczulony na nachalne przekazy i postrzega świat zupełnie inaczej niż poprzednie generacje. Telewizja oraz prasa, czyli najważniejsze w ostatnim stuleciu środki przekazu, straciły całkowicie swoją moc. Kolejne gazety znikają z rynku, a ludzie nie oglądają już telewizji lub podczas wyświetlania reklam sięgają po smartfona.

Najwięcej możliwości reklamodawcom zapewnia współcześnie internet. Reklama w sieci nie jest jednak wbrew pozorom taka prosta. Coraz większy szum informacyjny i miliony komunikatów sprawiły, że ludzie nauczyli się ignorować reklamy i filtrować treści, z którymi chcą się zapoznać. Migające banery i wyskakujące okienka reklamowe irytują wszystkich użytkowników, dlatego ci chętnie sięgają po blokery reklam.

Według najnowszych raportów, na świecie z darmowego AdBlocka korzysta aktualnie ponad 200 milionów użytkowników, a z każdym rokiem liczba ta zwiększa się o kilkadziesiąt procent. Jak wynika z szacunków, wraz z popularyzacją oprogramowania blokującego wyświetlanie reklam, rosną globalne straty reklamodawców oraz wydawców. W 2017 r. wartość zablokowanych odsłon to około 42 mld dolarów.

Komunikaty reklamowe w sieci stają się coraz mniej zauważalne, a użytkownicy źle odbierają agresywnie promujące się marki. Obecnie reklamodawcy chcą odzyskać lojalność klientów i poprawić jakość oferty reklamowej. Potrzebne jest rozwiązanie odpowiadające potrzebom zarówno użytkowników, jak i reklamodawców. [x]
Traditional Ad

Ojooo to 100% uwagi klientów i pozytywny wizerunek Twojej marki

Platforma Ojooo jest unikalnym miejscem, gdzie spotykają się reklamodawcy oraz odbiorcy reklam z całego świata, zainteresowani różnorodnymi produktami czy usługami.

Dowiedz się więcej
Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku reklamy ważne jest nadążanie za trendami i osiągnięcie maksymalnej liczby potencjalnych klientów. Samo wyznaczenie docelowej grupy odbiorców Twojej reklamy to zbyt mało. Potrzebna jest odpowiednia taktyka, która pozwoli zainteresować odbiorców Twoim przekazem i zachęci do skorzystania z proponowanej oferty.

Platforma Ojooo jest unikalnym miejscem, gdzie spotykają się reklamodawcy oraz odbiorcy reklam z całego świata, zainteresowani różnorodnymi produktami czy usługami. Ojooo umożliwia odbiór reklam w serwisie www lub w specjalnej aplikacji Ojooo App dostępnej na iOS oraz Android. Ojooo to przedsięwzięcie realizowane z korzyścią dla wszystkich stron procesu reklamowego. Użytkownicy otrzymują wynagrodzenie w postaci punktów BPV (Bonus Per View) za oglądanie reklam, natomiast reklamodawca ma pewność, że dociera dokładnie do takiego odbiorcy, do jakiego chce dotrzeć oraz co najważniejsze, że odbiorca zapoznał się z jego przekazem. Wszystko to sprawia, że reklama jest znacznie lepiej odbierana niż tradycyjna reklama. [x]
Diagram

Nieograniczony zasięg kampanii reklamowej i możliwość sprzedaży

Reklamodawca otrzymuje niespotykany zasięg oraz zaangażowanie użytkowników, a odbiorcy zarobione punkty BPV (Bonus Per View) mogą wymieniać na bony podarunkowe oraz wiele innych. Dodatkowo oglądający mogą w ramach społeczności dzielić się reklamami ze sobą i otrzymywać za to specjalne bonusy.

Dowiedz się więcej
Reklamodawca otrzymuje niespotykany zasięg oraz zaangażowanie użytkowników, a odbiorcy zarobione punkty BPV (Bonus Per View) mogą wymieniać na bony podarunkowe oraz wiele innych. Dodatkowo oglądający mogą w ramach społeczności dzielić się reklamami ze sobą i otrzymywać za to specjalne bonusy.

Platforma Ojooo oferuje Ci możliwość zareklamowania w Internecie dowolnego produktu bądź usługi w każdym kraju na świecie, w wybranej grupie docelowej. Swoją ofertę można przedstawić nieograniczonej liczbie odbiorców, dzięki szerokiej gamie obsługiwanych urządzeń docelowych takich jak wszelkiego rodzaju komputery PC, tablety, smartTV oraz smartfony. [x]
Ojooo App

Za pomocą zebranych punktów BPV(Bonus Per View) można dzwonić bezpłatnie na cały świat. Aplikacja Ojooo App zapewnia szerokie możliwości w dziedzinie nowoczesnej komunikacji takie jak: wykonywanie połączeń do pozostałych jej użytkowników, czatowanie, wysyłanie wiadomości SMS, przesyłanie multimediów, prowadzenie wideokonferencji, a nawet zakupu numeru na całym świecie.

Dowiedz się więcej
Za pomocą zebranych punktów BPV(Bonus Per View) można dzwonić bezpłatnie na cały świat. Aplikacja Ojooo App zapewnia szerokie możliwości w dziedzinie nowoczesnej komunikacji takie jak: wykonywanie połączeń do pozostałych jej użytkowników, czatowanie, wysyłanie wiadomości SMS, przesyłanie multimediów, prowadzenie wideokonferencji, a nawet zakupu numeru na całym świecie. Funkcja możliwości przeglądania reklam, pozwala idealnie dopasować moment, w którym użytkownik jest gotowy i chętny na obejrzenie reklam.[x]
Social

Pełna kontrola nad kampanią

Wszyscy reklamodawcy mają pełny dostęp do zaawansowanego panelu z poziomu którego, mogą tworzyć kampanie, zarządzać nimi oraz śledzić ich wyniki. Wszystko to w przejrzystej i czytelnej formie.

Dowiedz się więcej
Wszyscy reklamodawcy mają pełny dostęp do zaawansowanego panelu z poziomu którego, mogą tworzyć kampanie, zarządzać nimi oraz śledzić ich wyniki. Wszystko to w przejrzystej i czytelnej formie.

Reklamodawca, może ponadto sam decydować gdzie jego reklama ma się wyświetlać, w jakim kraju, dla jakiej grupy społecznej, czy też płci, ale również może ją załączać i wyłączać kiedy tylko chce. Dodatkowo może sam zdecydować ile razy tę samą reklamę obejrzy dany odbiorca. [x]
Targeting

Ojooo znajdzie najlepsze miejsce na Twoją reklamę

Prześlij dalej
Pobierz

Wykup reklamę

Zacznij oglądać reklamy

Zarejestruj się
Um unser Web-Angebot optimal zu präsentieren und zu verbessern, verwendet wir Cookies. Durch die weitere Nutzung des Web-Angebots stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres dazu erfahren Sie in unserer Datenschutzerklärung.