E-Mail

FAQ

1. DLACZEGO MAM WYPRÓBOWAĆ OJOOO APP?

Jeśli chcesz zmniejszyć swoje rachunki za telefon i zawsze być w kontakcie ze znajomymi, gdziekolwiek jesteś, OJOOO APP jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Dlaczego warto nas wybrać? Ponieważ mamy wiele funkcji, których nasza konkurencja jeszcze nie posiada. Nasza aplikacja oferuje jakość dźwięku i wideo rozmowy HD, dzięki czemu możesz rozmawiać twarzą w twarz z każdym za darmo, nawet gdy jesteś w zupełnie innym kraju. Kiedy korzystasz z OJOOO App możesz wysyłać zdjęcia, pliki audio i wideo podczas rozmowy do wszystkich swoich znajomych. Możesz również spersonalizować OJOOO APP. Możesz utworzyć spersonalizowany awatar jako swoje zdjęcie profilowe lub udostępnić swój status przyjaciołom. OJOOO APP pokazuje, kto z twoich kontaktów jest dostępny, który jest niedostępny, a kto jest na powiadomieniu Push. Symbol statusu jest wyświetlany obok nazwy kontaktu na liście kontaktów, więc wiesz, kiedy jest najlepszy czas, aby nawiązać kontakt. Teraz już wiesz, dlaczego powinieneś wypróbować OJOOO APP!

2. CZY KORZYSTANIE Z OJOOO APP KOSZTUJE?

Nie, OJOOO APP jest całkowicie za darmo i nie wymaga żadnego dodatkowego zakupu. OJOOO APP umożliwia wykonywanie darmowych połączeń telefonicznych, połączeń wideo, połączeń konferencyjnych i wysyłanie darmowych wiadomości tekstowych do znajomych. Możesz skontaktować się z dowolnym użytkownikiem OJOOO APP za darmo, gdziekolwiek jesteś . Wszystko czego potrzebujesz to Wi-Fi, 3G, EDGE lub GPRS.

3. NA JAKICH URZĄDZENIACH DZIAŁA OJOOO APP?

OJOOO APP obsługiwany jest przez Android i iPhone, PC i Mac.

4. CZY MUSZE SIĘ ZAREJESTROWAĆ ?

Tak, trzeba się zarejestrować. OJOOO APP wykorzystuje twój numer telefonu, przypisuje go do Ciebie i pozwala Tobie na wykonywanie darmowych połączeń do któregokolwiek z użytkowników OJOOO APP używając ich numerów telefonów .

5.JAK SIĘ ZALOGOWAĆ?

Jeśli pobrałeś naszą aplikację, następnie powinieneś zalogować się do OJOOO APP. Proszę, podaj swój numer telefonu i naciśnij ŻĄDANIE SMS. Po chwili otrzymasz darmowy SMS z kodem. Ten kod sprawdza, czy nikt inny nie loguje się przy użyciu twojego numeru telefonu. Czasami może być kilka minut opóźnienia. Jeżeli SMS nie dotarł, naciśnij przycisk WSTECZ i poproś o SMS ponownie. Jeśli problem z otrzymaniem SMS pojawia się trzy razy z rzędu wybierz ponowne żądanie o SMS. Tym razem my oddzwonimy a nasz system pokaże Ci kod. Należy przygotować coś do zapisania kodu. Jeśli wciąż występuje problem , skontaktuj się z nami za pośrednictwem strony https://ojooo.com/contact.php

6. SKĄD MAM WIEDZIEĆ CZY JESTEM POŁĄCZONY Z USŁUGĄ?

Gdy połączenie zostało ustawione poprawnie zobaczysz zieloną ikonę w prawym górnym rogu ekranu klawiatury. W przeciwnym wypadku ikona zmieni kolor na szary. W takim przypadku upewnij się, czy twoje połączenie z 3G, WiFi, EDGE lub GPRS jest prawidłowe.

7. CZY MOGĘ ZADZWONIĆ DO OSÓB, KTÓRE NIE MAJĄ OJOOO APP?

Tak, i będzie cię to kosztować mniej niż regularne połączenia, ponieważ nasza aplikacja będzie korzystać z technologii telefonii internetowej, aby to zrobić. Dlatego też, jeśli chcesz być w kontakcie ze znajomymi za darmo pamiętaj, aby zaprosić ich do OJOOO APP Oczywiście, możesz również rozmawiać ze swoimi znajomymi z Facebooka i Google Talk za darmo dzięki Social Hub.

8. JAK MOGĘ ZNALEŻĆ MOICH PRZYJACIÓŁ I ZAPROSIĆ ICH DO OJOOO APP?

Nie musisz ich szukać, gdyż OJOOO APP automatycznie pokaże Ci, kto z twojej książki adresowej jest użytkownikiem OJOOO APP. Jeśli chcesz dodać nowych znajomych, użytkowników OJOOO APP ,odszukaj ich po numerze ID . Możesz również wybrać opcję ZAPRASZAMY DO OJOOO APP w danych kontaktowych lub kliknąć PRZEKAŻ ZNAJOMEMU w sekcji Więcej, aby zaprosić wszystkich swoich znajomych, którzy nie są jeszcze użytkownikami OJOOO APP.

9. JAK IMPORTOWAC MOJE KONTAKTY DO OJOOO APP?

OJOOO APP wykorzystuje książkę adresową twojego urządzenia i automatycznie pokazuje, kto z książki adresowej ma już OJOOO APP, dzięki czemu nie musisz już tego robić.

10. KTO MOZE ZOBACZYĆ MOJE INFORMACJE O PROFILU?

Twój profil OJOOO APP jest publiczny, co oznacza, że twoi przyjaciele i osoby, które cię odnalazły widzą informacje zawarte w profilu, widzą awatara i status.

11. CZY MOGĘ EDYTOWAC MOJE PUBLICZNE INFORMACJE NA PROFILU OJOOO APP??

Tak, można dodać, zmienić lub usunąć informacje na swoim profilu OJOOO APP. Można również skonfigurować status lub zmienić swojego awatara publicznego. Wystarczy kliknąć MÓJ PROFIL w większej ilości sekcji.

12. CZY OJOOO APP MOŻE PRACOWAĆ W TLE?

Tak, OJOOO APP jest zaprojektowany do pracy również w tle (nie zużywa przy tym baterii), więc zawsze odbierzesz przychodzące połączenia oraz wiadomości powiadomień. OJOOO APP powiadomi Cię o każdym znajomym, który właśnie dołączył do OJOOO App.

13. CZY MOGĘ UŻYWAĆ OJOOO APP W KRAJU , GDZIE TELEFONIA INTERNETOWA JEST ZABLOKOWANY?

W niektórych regionach (Belize, Oman, ZEA itp.) usługi telefonii internetowej są blokowane przez niektórych operatorów komórkowych, dostawców usług internetowych lub kraje i OJOOO APP nie może być używany. W większości tych przypadków, kraj jest dostawcą i odpowiada za usługi internetowe i telefoniczne więc nie chcąc stracić dochodów blokuje wszystkie usługi telefonii internetowej.

Um unser Web-Angebot optimal zu präsentieren und zu verbessern, verwendet wir Cookies. Durch die weitere Nutzung des Web-Angebots stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres dazu erfahren Sie in unserer Datenschutzerklärung.