Docieraj do większej liczby odbiorców

Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku reklamy ważne jest nadążanie za trendami i osiągnięcie maksymalnej liczby potencjalnych klientów. Samo wyznaczenie docelowej grupy odbiorców Twojej reklamy to zbyt mało. Potrzebna jest odpowiednia taktyka, która pozwoli zainteresować odbiorców Twoim przekazem i zachęci do skorzystania z proponowanej oferty.

Ojooo to 100% uwagi klientów i pozytywny wizerunek Twojej marki

Platforma Ojooo jest unikalnym miejscem, gdzie spotykają się reklamodawcy oraz odbiorcy reklam z całego świata, zainteresowani różnorodnymi produktami czy usługami. Ojooo umożliwia odbiór reklam w serwisie www lub w specjalnej aplikacji Ojooo App dostępnej na iOS oraz Android. Ojooo to przedsięwzięcie realizowane z korzyścią dla wszystkich stron procesu reklamowego. Użytkownicy otrzymują wynagrodzenie w postaci punktów BPV (Bonus Per View) za oglądanie reklam, natomiast reklamodawca ma pewność, że dociera dokładnie do takiego odbiorcy, do jakiego chce dotrzeć oraz co najważniejsze, że odbiorca zapoznał się z jego przekazem. Wszystko to sprawia, że reklama jest znacznie lepiej odbierana niż tradycyjna reklama.

Zareklamuj się w Ojooo!

Zareklamuj się na naszej innowacyjnej platformie, opartej na uczciwych zasadach, gdzie każdy odnosi korzyści – zarówno reklamodawcy jak i odbiorcy reklam! Twoja reklama zostanie zaprezentowana naszym odbiorcom, użytkownikom Ojooo Watching AD (https://wad.ojooo.com). Dzięki ich uczestnictwu w naszym systemie – konieczności rejestracji i logowania – jesteśmy w stanie zapewnić, o ich lojalności, zaangażowaniu i rzetelności oraz autentyczności danych targetingowych. Zapewnia to również dokładne i niepodważalne statystyki ich interakcji z Twoją reklamą.

Um unser Web-Angebot optimal zu präsentieren und zu verbessern, verwendet wir Cookies. Durch die weitere Nutzung des Web-Angebots stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Näheres dazu erfahren Sie in unserer Datenschutzerklärung.